Polecamy

PW „INGAL” AUTORYZOWANY INSTALATOR FIRMY JUNKERS POLECA

 

Doskonałym producentem urządzeń w branży instalacyjnej jest firma Junkers, która oferuje szeroką paletę urządzeń grzewczych. Są to zarówno przepływowe podgrzewacze wody, kotły kondensacyjne i konwencjonalne oraz urządzenia zasilane energią odnawialną, czyli kolektory słoneczne i pompy ciepła.

  • Kompaktowy kocioł stojący CERAPUR MODUL to najnowszy kompaktowy kocioł stojący dedykowany do budynków wolnostojących lub szeregowych. Cerapur Modul posiada zintegrowany warstwowy zasobnik c.w.u. Całość kotła i zasobnika jest niezwykle łatwa do przyłączenia. Kocioł o mocy 14 kW, 22 kW lub 31 kW oraz zasobnik warstwowy o pojemności 100 lub 150 litrów, zapewniają optymalne rozwiązanie dla c.o. i ogrzewania wody.

  • Gazowy podgrzewacz przepływowy wody CELSIUS PLUS łączy najwyższy komfort c.w.u. z absolutnym bezpieczeństwem użytkowania. Zamknięta komora spalania i wentylator zapewniają działanie w każdych warunkach wentylacyjnych. Elektroniczny wyświetlacz LCD umożliwia regulację temperatury z dokładnością do 1°C. Płaskie i próżniowe kolektory słoneczne, to doskonałe rozwiązanie dla domów jedno- i wielorodzinnych.

  • Ciepła woda bez wysokich rachunków za energię? Takie rozwiązanie możliwe jest tylko dzięki korzystaniu z energii słonecznej! Użytkownicy kolektorów słonecznych mają wpływ nie tylko na ochronę środowiska naturalnego, ale także na oszczędności jakie mogą osiągnąć w ciągu całego roku. Obniżenie kosztów wynikające z zamontowania kolektorów przeznaczonych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej może wynieść nawet do 60%, a w przypadku wspomagania centralnego ogrzewania do 30% kosztów eksploatacji instalacji. Kolektory marki Junkers to wysoka jakość, dobra wydajność, ładny wygląd oraz niezawodna technika regulacyjna i sterownicza. Płaskie i próżniowe kolektory słoneczne, to doskonałe rozwiązanie dla domów jedno- i wielorodzinnych. 

 

  • Powietrze może być wykorzystywane nie tylko do ekologicznego ogrzewania domu, ale również do komfortowego i ekonomicznego przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła Supraeco W, to w takim przypadku idealne rozwiązanie. Wbudowany zasobnik o pojemności 270 litrów zapewnia komfort ciepłej wody dla 4 osobowej rodziny oraz oszczędność domowego budżetu. To doskonałe rozwiązanie, które można także połączyć z istniejącym systemem c.w.u.